Dermacro. niczego nie przeoczysz
Jesteś tu: Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Jakie są wymagania programu?

  • komputer z procesorem 32 lub 64-bitowym zgodnym z architekturą Intela (Pentium II, Pentium III, Pentium IV, Celeron, Amd Duron, Amd Athlon, Centrino, Transmeta, VIA)
  • pamięć RAM co najmniej 512MB (ma to duży wpłw na szybkość działania programu)
  • system operacyjny Windows 7, Window8, Windows Vista, Windows XP. Zalecamy Windows 7
  • pakiet .NET Framework 2.0 (ten pakiet jest częścią systemów Windows Vista i nowszych)
  • Zalecamy instalację i uaktualnienie poprawek krytycznych dostarczanych przez Microsoft
Q:Nic mi to nie mówi... Można jakoś bardziej po ludzku? A:Nawet najtańszy nowy komputer będzie spełniał wymagania programu. Warto jednak zwrócić sprzedawcy uwagę na dwie rzeczy: pamięć RAM 512MB lub więcej oraz system operacyjny Windows XP z pakietem SP2 Q:Nie chcę się tym zajmować. Czy możecie dostarczyć mi gotowy, skonfigurowany komputer z programem? A:Tak. Możemy dostarczyć komputer, zainstalować go w Waszym gabinecie, oraz zapewnić mu bez dopłat 3-letnią gwarancję. Q:Skąd pobrać wszystkie wymagane składniki systemu operacyjnego, żeby zainstalować program? A: Q:Mam już wszystkie składniki systemu zainstalowane. Jak zainstalować program Dermacro? A:Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnego zamówienia wersji demonstracyjnej (kliknij tutaj) Q:Dlaczego na wydrukach jest wasza nazwa i kontakt do was. Czy mogą tam być dane mojego gabinetu? A:Oczywiście, każdy klient po nabyciu licencji otrzymuje indywidualny plik (license.txt) z zapisaną jego nazwą gabinetu Q:Dlaczego na zdjęciach, w rogu, jest napis "wersja testowa"? A:To ograniczenie w wersji testowej. Po wgraniu indywidualnego pliku licencji ten napis zniknie. Q:Czy napis "wersja testowa" na zdjęciach dodanych w czasie, gdy nie było licencji indywidualnej pozostanie po jej wgraniu? A:Nie. Zdjęcia na dysku są zapisane bez tego napisu, jest on dodawany wyłącznie przy odczytywaniu (podczas wyświetlania czy wydruku) i nie jest dodawany, jeśli program posiada prawidłową licencję nie-demonstracyjną.

Rozwiązywanie problemów

Q:Mam taki błąd podczas próby uruchomienia programu Dermacro. Co to znaczy?
Nie znaleziono biblioteki /.../ mscoree.dll /.../
A:.NET Framework 2.0 nie jest zainstalowany. Zainstaluj go lub napraw jego instalację, jeśli została uszkodzona. (
przejdź do strony "Pobieranie") Q:Dlaczego nie widać podglądu wydruku? A:Do działania podglądu wydruku wymagane jest zainstalowanie co najmniej jednej drukarki. Nie musisz mieć drukarki dołączonej do komputera; w zupełności wystarczy zainstalowanie sterownika jakiejś drukarki w systemie operacyjnym (bez jej fizycznej obecności). Q:Dlaczego niektóre komunikaty systemu są po angielsku a nie po polsku? A:Należy zainstalować polski pakiet językowy do .NET Framework 2.0 (przejdź do strony "Pobieranie")